En Ticari Farkı İle Stok Takip Programı Edinin! Hızınıza Hız Katın! Rakiplerinize Fark Atın

Ana Sayfa GenelEn Ticari Farkı İle Stok Takip Programı Edinin! Hızınıza Hız Katın! Rakiplerinize Fark Atın

En Ticari Farkı İle Stok Takip Programı Edinin! Hızınıza Hız Katın! Rakiplerinize Fark Atın

Comments off

İşletmenizin  satmak, tüketmek ya da üretimde kullanmak üzere edindiği hammadde, malzeme, yan mamul, mamul vs. satılacak ya da işlenecek veya işleme giren varlıkların En Ticari sayesinde stok takip’ini kolay bir şekilde yapabileceksiniz artık.

İşlenecek ürünleriniz artık sizin haberi olmadan bitmeyecek! Böylelikle İşletmeniz o gün ki ürün çıkarımını yavaşlatmayacak.  En Ticari ile Stok takip programı ile cepten, tabletten ve bilgisayardan istediğiniz zaman yapabilirsiniz. 24 saat işletmenizi takip edebilirsiniz.

Stok takip programının amacı mali kayıpları işletmelerde en aza indirgemektir. Diğer taraftan hangi ürünlere ne kadar sermaye bağlanacağı, yani ne kadar stokla çalışılacağı firma için hayati bir konu. Teknolojinin sürekli değiştiği, fiyatların genelde düşüş eğiliminde olduğu bir ortamda çok stok, ciddi zararlara neden olabilir. En Ticari Kendini her daim yenileyen yenilikçi bir programdır.  Size her zaman en iyisini sunmaktır hedefimiz.

 

business man financial inspector and secretary making report, calculating or checking balance. Internal Revenue Service inspector checking document. Audit concept Free Photo

 

Konuşmaya Başla
1
Sizin İçin Buradayız
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by