Destek

Ana Sayfa Destek
Denerken

Normal Bir Muhasebe Programı ile enTİCARİ Arasındaki Farklılıklar Nelerdir?

Klasik Muhasebe Programı Özellikleri

enTİCARİ Özellikleri

1 . CEPTEN MUHASEBE YAPMAK ÇOK MALİYETLİDİR !

 

Cep Telefonunuzdan Hesaplarınızı Görmek için Yeniden Yazılım Alır Gibi Ücretler Ödersiniz

1. CEPTEN MUHASEBE YAPMAK ÜCRETSİZDİR ✔

enTİCARİ Tamamen Mobil Cihazlar Hedef Alınarak hazırlanmıştır. O nedenle Siz Sadece Cep Telefonunuzdan Kullanıcı Bilgilerinizi Girin
2. YEDEKLER SİZİN BİLGİSAYARINIZDA !

Yedekleme sorunları başınıza dert açabilir;
Muhasebe Yazılımınızdaki kaydettiğiniz verileri yedeklemek için bilişimcinizin hazırladığı yedek sisteminizi sürekli kontrol etmiyorsanız, ve bu kayıtları ayrı bir ortama aktarmıyorsanız, Yedekleme Sisteminiz Sağlıklı Çalışmıyor Olabilir.
2. YEDEKLER BİZİM SUNUCULARIMIZDA ✔

enTİCARİ içerisinde kaydettiğiniz tüm verileriniz enTİCARİ Sunucularında Barındırılmaktadır.
KESİNLİKLE bilgisayarınızdaki bir yedek tutulmamaktadır.
3.  VİRÜS BULAŞIR !

Bilgisayarınıza Virüs Bulaşmışsa;
Yüksek Teknik Destek Ücretleri Ödemeniz Gerekir
3. VİRÜS BULAŞMAZ ✔

enTİCARİ’ye virüs bulaşamaz, Çünkü Yazılım bilgisayarınıza Yüklenmez. Tamamiyle Sunucuda Çalışmaktadır.
4.  E-TİCARET YAPMAK ÇOK MALİYETLİDİR !

E-Ticaret yapmak isterseniz karşınıza yaklaşık 3.000- 10.000TL arası bir maliyet çıkacaktır.
4.  E-TİCARET YAPMAK ÇOK DAHA MALİYETSİZDİR ✔

enTİCARİ ile E-Ticaret Paketlerimizden birini seçerek Web Sayfası açma maliyetleriyle E-Ticarete başlayabileceksiniz, Ayrıca Sizi çok daha maliyetsiz bir sistemle tanıştırıyoruz, satışlar üzerinden %10 komisyon ile ÜCRETSİZ E-Ticaret sayfasına sahip olabilirsiniz.
5. YILSONU DEVİR İŞLEMİ MALİYETLİDİR !

Yıl Sonu Devir İşlemlerini Ücretli Teknik Destek Alarak gerçekleştirirsiniz.
5. YILSONU DEVİR İŞLEMİ ÜCRETSİZDİR ✔

enTİCARİ Yeni Yıla Geçiş İşleminizi Sadece 5dk’ da Gerçekleştirmenize İmkan Sağlar.
6. YENİ VERSİYONLARA GEÇİŞ ÇOK MALİYETLİDİR !

Yeni Versiyonlara Geçiş Ücretleri 2-3 yılda bir karşınıza geleceltir. Çünkü Normal Muhasebe Sistemlerinin Ana Kazanç Kaynağı Budur.
6. YENİ VERSİYONLARA GEÇİŞ ÜCRETSİZDİR ✔

enTİCARİ çıkardığı her yeni güncellemeyi Yeni Müşterilerine Erişmek için yayınlar.
7. ÇOK ŞUBELİ ÇALIŞMAK ÇOK MALİYETLİDİR !

Çok şubeli bir şirketiniz var ise ve onların arasındaki Stok ve Finans Akışını Kurmak isterseniz.
-Sistem Destek Odası
-Bilgi İşlem Uzmanı
-Sistem Bakım Bedelleri
Gibi maliyetlerle karşılaşırsınız
7. ÇOK ŞUBELİ ÇALIŞMAK EK MALİYETLER GETİRMEZ ✔

enTİCARİ ile çalışırken Veri Güvenliği Sorunları, Veri Donanım Bedelleri v.b dertleriniz YOKTUR.
8. ÇOK SEKTÖRLÜ FİRMA YÖNETİMİ ZORDUR !

Farklı Sektörlerde hizmet veren firmalarınız var ise, Her sektöre özel ek Yazılım Maliyetleriniz Çıkacaktır.
Tabiki Sistem Donanım ve Donanım Bakım Bedelleri ile de karşılaşacaksınız.
8. ÇOK SEKTÖRLÜ FİRMA YÖNETİMİ ÇOK KOLAYDIR ✔

enTİCARİ çok iddaalı olarak her sektöre özel temalarla karşınızda!
Ne ek yazılım bedelleri, Ne de Donanım Bedelleri Canınızı Sıkmayacak.

  

Nasıl Çalışır?

İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik

Nasıl Üye Olurum?

İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik İçerik

Nasıl Deneyebilirim?

enTİCARİ ana sayfamızda yer alan ÜCRETSİZ DENE bölümüne girerek, açılan kayıt formuna gerekli bilgilerinizi girip hesabınızı aktive ettikten sonra 20 gün ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ücretsiz kullanım süresinde veya sonrasında satın almaya karar verirseniz paketlerinizden seçim yapıp enTİCARİ kullanımınıza devam edebilirsiniz.

Deneme Sürümünde Neler Kısıtlı?

Deneme sürümü, kayıt esnasında seçtiğiniz paketteki tüm modüllerin sınırsız kullanımını 20 gün süreyle kullanmanızı sağlar.

Deneme Sürümü Ne Kadar Süre İle Kısıtlı?

Deneme sürümünü  20 gün süreyle kullanabilirsiniz.

Deneme Sürümünden Tam Sürüme Nasıl Geçiş Yaparım?

20 günlük sürenin bitiminde yazılıma giriş ekranında kullanıcı bilgilerinizi yazdıktan sonra Ödeme ve Aktivasyon işlemlerini tamamlayarak Tam Sürümü kullanmaya başlayabilirsiniz.

enTİCARİ' ye Kaydettiğim Faturaların Resmi Değeri var mıdır?

Kaydettiğiniz faturaların Vergi Daireleri ya da Gelir İdaresi Başkanlığı ile direkt bir bağı yoktur. Kaydettiğiniz faturalar yazıcı vasıtasıyla yazdırdığınız matbu evraklarla resmiyete kavuşur.

Deneme Sürümünde Kaydettiğim Datalar-Veriler, Deneme Süresi Sona Erdiğinde Ne Olacak?

Deneme süresince kaydettiğiniz datalar-veriler size aittir. İstediğiniz zaman Excel veya Open Office formatında dışarı aktarabilirsiniz.

enTİCARİ internet olmadan çalışır mı?

enTİCARİ, Bulut(İnternet) tabanlı bir uygulamadır. enTİCARİ hesabınıza girebilmek için internet bağlantınızın olması gerekiyor. enTİCARİ’ ye girdiğiniz zaman verilerinizi istediğiniz zaman, heryerde, her bilgisayar, tablet veya akıllı telefonla takip edebilirsiniz.

Kullanırken

Şifremi Unuttum Nasıl Geriye Alacağım?

enTİCARİ giriş şifrenizi unutmuş olabilirsiniz. Böyle durumlarda Güvenlik politikalarımız gereği bir Şifre Yenileme Formunu doldurmanız ve bizden gelecek maili beklemeniz gerekecektir.

enTİCARİ güvenli midir?

enTİCARİ Data-Verilerinizi en yüksek ve en güncel yazılım teknolojileri ile korumaktadır. Kesinlikle şirketinize ait bilgiler başka hiçbir mecrada kullanılmamaktadır. Sunucularımızı dış tehdit ve saldırılara karşı en güncel yöntemlerle koruyoruz. Birden fazla yedekli sistemlerimiz ile sizlere güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

Şirketimin Bilgilerine enTİCARİ personeli erişir mi?

HAYIR. enTİCARİ personelinin ,sizin hesabınıza ve girdiğiniz verilere erişmesi mümkün değildir.Herhangi bir teknik sıkıntı veya sistem de arıza olması durumunda, sizin vereceğiniz özel izin ile yetkilendirilmiş enTİCARİ personelimiz destek amaçlı verilerinize ulaşabilir. Erişim bilgilerini siz sisteminizden yönetip kapatabilirsiniz.

Datalarım-Verilerim Nasıl ve Nerede Saklanıyor?

enTİCARİ, veri-data güvenliği konusunda çok hassas çalışmalarda bulunuyor.Yaşayabileceğiniz teknik sorunlara (personeliniz yada sizin tarafınızdan yanlışlıkla silinebilecek kayıtlarınız) karşı verilerinizin günlük yedeklemesi yapılmakta ve 3 hafta boyunca saklanmaktadır. enTİCARİ kullanıcılarına en iyi hizmeti sunarak,verileriniz BULUT tabanlı bir ortamda tutulduğu için bilgisayarınızın çökmesi,bozulması ve çalınması gibi durumlarda; herhangi bir bilgisayar,  akıllı telefon veya tabletten erişmeniz mümkündür.

Datalarımı-Verilerimi Kendi Bilgisayarımda Yedekleyebilir Miyim?

Datalarınızı ve verilerinizi kendiniz yedeklemek isterseniz, bütün verilerinizi, ilgili bölümlerin altından excel formatında dışarı aktararak ,bilgisayarınızda ve hard diskte verilerinizin kopyasını saklayabilmeniz mümkündür.

Aynı Kullanıcı Hesabı ile Birden Fazla Şirketimin Bilgilerini Takip Edebilir miyim??

enTİCARİ, çok şirketli kullanıcılarını düşünerek bir kullanıcı hesabı ile birden çok şirketinizin hesaplarını takip etmenize uygun olarak hizmete sunulmuştur.

Programıma Kullanıcı Ekleme Sınırım Var mı?

HAYIR yok. Hesabınıza istediğiniz kadar kullanıcı ekleyebilirsiniz.

Personel ve Kullanıcılarıma Yetkilendirme Yapabilir miyim?

EVET. Kullanıcılarınıza istediğiniz bölümler için kullanım yetkisi verebilirsiniz.Yetki bölümüne “TAM YETKİLİ “, “GÖREBİLİR DEĞİŞTİREMEZ” ve “YETKİSİZ” olarak seçim yapabilirsiniz.

Başka Programdaki Bilgilerimi enTİCARİ Programıma aktarabilir miyim?

EVET. Mevcut kullandığınız yazılımdan cari hesaplarınızı ve stok kayıtlarınızı Excel ve Open Office formatı ile dışarıya aktarabilir, Bu kayıtları enTİCARİ’ ye aktarabilirsiniz.

enTİCARİ Programıma kaydettiğim tüm verileri silebilir miyim?

EVET, kaydettiğiniz tüm verileri kendiniz silip temizleyebilirsiniz. Deneme sürenizde yaptığınız kayıtlarınızı tamizleyip, Yeni ve temiz bir başlangıç yapabilirsiniz.

Telefon ile Destek Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

enTİCARİ Müşteri hizmetleri ekibimiz, kullanımınız boyunca herzaman size ücretsiz destekle sizlerin yanındadır. Destek@ceptenmuhasebe.com mail adresimize veya hafta içi saat 09:00 – 17:30 arası 0 216 494 26 96 nolu telefon numaramızdan bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Şirketimde Eğitime İhtiyacım Var Ne Yapmalıyım?

enTİCARİ kolay anlaşılır ve rahat kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. enTİCARİ kısa videolarımız ve kaynaklarımıza ulaşıp bilgi sahibi olabilirsiniz. Ancak yüz yüze eğitim talebinde bulunmak istiyorsanız https://ceptenmuhasebe.com/iletisim/ adresindeki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Ve en kısa sürede randevu oluşturmak için arkadaşlarımız sizleri arıyor olacaklar.

Ar-Ge ve Şikayet-İstek Taleplerim enTİCARİ tarafından nasıl değerlendiriliyor?

enTİCARİ alışılagelmiş bir çok şirket yaklaşımına ters olarak, şirket politikalarını sizlerden gelecek Ar-Ge taleplerine ve geri dönüşler üzerine kurmuştur. Yani elinizi korkak alıştırmayın lütfen bize yazın https://ceptenmuhasebe.com/iletisim/ .

Konuşmaya Başla
1
Sizin İçin Buradayız
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by