Stok Takip Programı

Ana Sayfa GenelStok Takip Programı

Stok Takip Programı

Comments off

Stok Takip Programı; enTİCARİ farkı ile üretim takiplerinizi daha  kolay hale gelir.Üretimleriniz ;stok takip programı sayesinde depo durumunuz sürekli takipte kalır.

enTİCARİ  ile hammadde, yarı mamül, ara mamül ve hizmet kartlarınızı kullanarak elde etmek istediğiniz ürünü stok takip ile aksatmadan üretebilir ayrıca depo, personel, ürün türü, tarih ve para birimi bazlı üretim ve fire raporları ile üretim departmanıza tam kontrol sağlayabilirsiniz. Stok takip programı farkı ile işletmeniz zaman zaman aksaklıklar yaşıyor olabilir onların tam zamanlı önüne geçeceksiniz.

Takip Programı ile üretilen ürünler üretim bandından indiğinde maliyetini hesaplayabiliyor olacaksınız. Stok Takip Programı ile ürünleriniz, üretim bandında hangi istasyonda ise o istasyona kadar olan maliyetini detaylı ve anlık olarak kullanıcılarına sunabilmektedir. Böylelikle bilgisayardan, tabletten ve telefonda 7/24  mali durumlarınızdan haberiniz olacak yani işletmenizin ipleri daima ellerinizde olacaktır. Stok takip programının amacı mali kayıpları işletmelerde en aza indirgemektir. Diğer taraftan hangi ürünlere ne kadar sermaye bağlanacağı, yani ne kadar stokla çalışılacağı firma için hayati bir konu. Teknolojinin sürekli değiştiği, fiyatların genelde düşüş eğiliminde olduğu bir ortamda çok stok, ciddi zararlara neden olabilir. En Ticari Kendini her daim yenileyen yenilikçi bir programdır.  Size her zaman en iyisini sunmaktır hedefimiz.

Bizi Arayın: 0216 494 26 96

Bize Yazın: info@enticari.com

Konuşmaya Başla
1
Sizin İçin Buradayız
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by