Stok Programı Edinmeniz İçin Sebepler?İşletmenizi 7/24 Takip Edin!

Ana Sayfa GenelStok Programı Edinmeniz İçin Sebepler?İşletmenizi 7/24 Takip Edin!

Stok Programı Edinmeniz İçin Sebepler?İşletmenizi 7/24 Takip Edin!

Comments off

Stok miktarınızı her an takip etmek mi istiyorsunuz? enTİCARİ ile bir Stok Programı edinebilirsiniz ve böylelikle stok miktarınızı, stok girişinizi, stok çıkışınızı takip edebilirsiniz.

Stok takibi; tedarik edilerek ya da üretilerek elde edilen, kullanılmadan ya da müşteriye arz edilmeden önce belli bir süre bekletilen ürünlerin miktarıdır.

İşletmenizin faliyet durumunu yürütebilmek için stok takip programı sizin için en büyük kurtarıcı olacaktır. İşletmenizin, satmak üzere aldığı ya da satılacak ürünü üretmek için kullandığını malzemelerin  stok Takip programı ile her zaman ve istediğiniz an takip edebilirsiniz. Böylelikle işiniz aksamadan,  süpriz bir durumla karşılaşmadan takibinizi sağlayabilirsiniz. Ani bir durumda ince hesaplamalara gerek kalmadan 7/24 takibinizi yapabilirsiniz.

Stok Programı, kar oranınızı da her geçen gün katlayabileceğiniz bir programdır. Bunun yanında arz hızını yükseltmek, etkin bir tedarikçi zinciri kurmak, devamlı ve düşük maliyetli tedarik sağlamak  stok takibinin amaçlarındandır.

Tatile mi gitmek istiyorsunuz? Ama işletmenizin faliyet durumunun düşmesini ve Ürünlerin stok  durumunun düşmesini istemiyor musunuz? Tam da sizin ihtiyacınız olan Stok  Programı. Aksaklıklara dur deme zamanınızın geldiğini biliyorsunuzdur En Ticari olarak beraber dur diyebilir ve önleyebiliriz. Yenilikçi bakış açımızla sizlerin yanınızda her zaman olmak isteriz.

 

Business work area Free Photo

Konuşmaya Başla
1
Sizin İçin Buradayız
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by