Online Muhasebe

Ana Sayfa GenelOnline Muhasebe

Online Muhasebe

Comments off

Muhasebe Nedir ?

Ekonomik faaliyetlerde bulunan tüm kuruluşların mali nitelikteki işlemleri ve olayları para ile ifade edilmiş şekilde kaydeden, sınıflandıran, özetleyerek rapor eden ve sonuçlarını yorumlayan ve analiz eden bir bilim dalıdır.

Muhasebenin işlevini yerine getirebilmesi için belirli görevleri bulunmaktadır. Bu görevlere muhasebenin fonksiyonları denir. Muhasebenin fonksiyonlarını kaydetme, sınıflandırma, özetleme ve raporlama olarak dört ana grupta toplayabiliriz.

Online Muhasebe Nedir ?

Şimdi gelin bir de muhasebe işlerinizi online olarak yaptığınızı hayal edelim. Bilgisayar bozulursa derdi olmadan, her yerde elinizin altında bulunacak bir sistem. Dışarıda, evde, tablette, telefonda ve bilgisayarda kısacası her yerden iş takibi. enTİCARİ olarak bu hayallerimizi gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Uzun uğraşlarımızın sonucunda hayallerde düşündüğümüz o yazılımı elinizin altına kadar getiriyoruz. Kaygı olmadan, her yerde ve elinizin altında. Artık telefonlar hayatımızın bir parçası olduğu için işlerimizi her yerden yönetmek harika bir duygu hissettirecektir sizlere.

Konuşmaya Başla
1
Sizin İçin Buradayız
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by