Ön Muhasebe Dersleri İle Bir Adım Önde Olun!

Ana Sayfa GenelÖn Muhasebe Dersleri İle Bir Adım Önde Olun!

Ön Muhasebe Dersleri İle Bir Adım Önde Olun!

Comments off

Ön muhasebe alanında kendini geliştirmek isteyen katılımcıların şirketlerin ilgili bölümlerinde uzman muhasebe elemanı olabilmeleri için gerekli tüm bilgi ve tekniklerin öğrenimini sağlar. enTicari programı ile muhasebe  programı ile muhasebe işleriniz kolaylaşır ve 7/24 takipte bulunabilirsiniz.

Ön Muhasebe Dersleri ile işletmenin parayla ifade edilen işlemlerini yani, işletmenin nakit parası, stokları, müşterileri, çekleri, senetleri, banka hesapları gibi temel unsurlarının kayıtlarını nasıl etkili bir biçimde yapılacağını öğrenirsiniz.

Ön Muhasebe Dersleri sonunda,
Kasa Hesap Takibi,
Müşteri (Cari) Hesabı Takibi,
Fatura/İrsapye İşlemleri,
Stok Giriş ve Çıkış Takibi,
Müşteri Çek/Senetleri Takibi,
İşletme Çek/Senetleri Takibi
Banka Hesap Takibi gibi
Ön muhasebe işlemlerinin nasıl hızlı ve etkili bir şekilde yapılacağını öğrenirsiniz.

Katılımcı Profili; Çalıştığı alanda yükselmek isteyenler, Yöneticiler, Yönetici Adayları, Yönetici Asistanları, Tüm yaş ve meslek kategorileri gibi olmalıdır.

Ön Muhasebe Derslerinden Kazınımlarınız; Haftalık ödeme planını çıkartma, Günlük nakit akışını denetleme, Stok takibi yapma, Müşteri çek ve senetlerini bankaya verme, Firma çeklerinin takibini yapma, Kasa defterini yazma ve kasa denkliğini sağlama, Perakende satışlarda yazar kasa ve post işlemlerini yapma, Evrak intikalini sağlama, Bilgisayar kullanma bilgi ve becerileri kazanımlarınız olacaktır.

Konuşmaya Başla
1
Sizin İçin Buradayız
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by