Bulut Ortamında Düzenli ve Sistemli Muhasebe Kaydı

Ana Sayfa GenelBulut Ortamında Düzenli ve Sistemli Muhasebe Kaydı

Bulut Ortamında Düzenli ve Sistemli Muhasebe Kaydı

Comments off

Bulut Ortamında Düzenli ve Sistemli Muhasebe

Bir şirketin stok giriş ve çıkış, cari hesap işlemleri, banka ve kıymetli evrak hareketleri gibi işlemlerinin takip edildiği sistematik yapıya ön muhasebe adı verilir. Her işletmenin en stratejik noktalarından birisi olan muhasebenin düzen içinde ve hatasız olarak yürütülmesini sağlayan muhasebe programı ile işletmenin bir dönem boyunca elde ettiği tüm gelirler ile aynı dönemde katlandığı tüm giderlerin sonucunda dönem karı ve zararını görebilirsiniz.

Sistemli, Kontrollü ve Verimli Kayıt Tutumu

Müşterilerinizin hareketlerini muhasebe yazılımı ile düzenleyerek borçlu olan müşterilerinizi ve alacaklı olan tedarikçilerinizi rahatlıkla izleyebilirsiniz. İstediğiniz ölçütlere göre hesap raporlarını ve hesap hareketlerini sorgulayarak çıktılarını alabilirsiniz. Web tabanlı ön muhasebe yazılımı ile web bağlantısı olan akıllı telefon, tablet ve ya dizüstü bilgisayar ile internete bağlanarak tüm muhasebe işlemlerini her an takip edebilirsiniz. Parasal verilerinizin bir arada olmasını sağlayarak işlemlerinizi sistemli, kontrollü ve verimli bir şekilde yapmanıza yardımcı olan ön muhasebe programı ile dosyalarınız arasında istediğiniz bilgilere ulaşırken değerli vaktinizi kaybetmezsiniz. Hem küçük hem büyük şirketlerin kullanımı için uygun olan bu programlar ile dosyalarınıza ofis içinden veya ofisinizin dışından istediğiniz yerden erişebilirsiniz.

enTİCARİ şirketinizi internet ortamı üzerinden yönetmenizi sağlayarak, ofise olan bağımlılığı azaltır ve çeşitli noktalarda da personel çalıştırmanıza olanak sağlar. Ayrıca detaylı raporlar ile ticari faaliyetlerinizi anlık olarak izleyebilir ve hiçbir muhasebe bilginiz olmasa bile kolay ve anlaşılır yazılımı sayesinde tüm ticari işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sanal ortamda karar alma ve kontrol fonksiyonlarında kullanılabilir. Birinci ve ikinci sınıf tüm ticari işletmelerin tutmak zorunda oldukları muhasebe kayıtları, teknolojinin ve sanal âlemin gelişmesi ve yaygınlaşması sonucunda bilgisayar ortamında daha güvenli ve açıklayıcı şekilde tutulabilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız:

Bizi Arayın: 0216 494 26 96

Bize Yazın: info@enticari.com

Konuşmaya Başla
1
Sizin İçin Buradayız
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by