Alacak Takip Programı İle Şirketinizi Yükseltin

Ana Sayfa GenelAlacak Takip Programı İle Şirketinizi Yükseltin

Alacak Takip Programı İle Şirketinizi Yükseltin

Comments off

ALACAK TAKİP PROGRAMI: enTİCARİ

Bir cepten muhasebe yazılımı olan enTİCARİ sayesinde bulunduğunuz her yerden şirketinizin ticari durumunu, borçlu olanları an ve an takip edebileceksiniz.

GÖZÜNÜZ ŞİRKETİNİZ DE KALMASIN

enTİCARİ ile gittiğiniz her yer şirketiniz haline gelecek. Bu sayede online muhasebe deneyiminiz artarken şirketiniz kâr edecek.

Muhasebe Nedir ?

Ekonomik faaliyetlerde bulunan tüm kuruluşların mali nitelikteki işlemleri ve olayları para ile ifade edilmiş şekilde kaydeden, sınıflandıran, özetleyerek rapor eden ve sonuçlarını yorumlayan ve analiz eden bir bilim dalıdır. Muhasebenin işlevini yerine getirebilmesi için belirli görevleri bulunmaktadır. Bu görevlere muhasebenin fonksiyonları denir. Muhasebenin fonksiyonlarını kaydetme, sınıflandırma, özetleme ve raporlama olarak dört ana grupta toplayabiliriz.

Online Muhasebe Nedir ?

Şimdi gelin bir de muhasebe işlerinizi online olarak yaptığınızı hayal edelim. Bilgisayar bozulursa derdi olmadan, her yerde elinizin altında bulunacak bir sistem. Dışarıda, evde, tablette, telefonda ve bilgisayarda kısacası her yerden iş takibi. enTİCARİ olarak bu hayallerimizi gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Uzun uğraşlarımızın sonucunda hayallerde düşündüğümüz o yazılımı elinizin altına kadar getiriyoruz. Kaygı olmadan, her yerde ve elinizin altında. Artık telefonlar hayatımızın bir parçası olduğu için işlerimizi her yerden yönetmek harika bir duygu hissettirecektir sizlere.

Online Tahsilat Nedir?

Online tahsilat sistemini hem kurumlar hemde işletmeler kullanabildiği internet tabanlı bir yazılımdır. Bu programı yapılacak olan tahsilatın şekline göre düzenlenebilmektedir. Şirket işletme ve kurumlar bayilerden, tüketicilerden ve müşterilerinden bu sistem sayesinde online tahsilat yapabilmektedirler. Ayrıca dernek, kurum, vakıf, eğitim merkezleri gibi yerlerde aidatlarını bu sistem sayesinde online olarak üyelerinden toplayabilmektedirler.

Aynı zamanda bu sistemler ERP sistemleri ile de entegre edilebilinmektedir. Yani muhasebe de sizlere kolaylıklar sağlar. İşlem raporlarınızı online olarak alabilirsiniz. Online tahsilat sistemleri cep telefonları ile de entegre edilebilinmektedir. Yani cepten mobil tahsilat yapabilirsiniz. Bu sayede sahada çalışan elemanlarınızın onlarca pos cihazı taşımasına gerek kalmaz.

İndirim fiyatlarını ve daha çok avantaj için veya merak ettiğiniz her bilgi için aramanız yeterlidir.

0216 494 26 96

Konuşmaya Başla
1
Sizin İçin Buradayız
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by